jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۹۲۰۹۳   ۱۴ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۲

معاون پایش و نظارت آلودگی هوای اداره کل محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران به دلیل پایین بودن غلظت ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در شرایط سالم قرار دارد.

حال هوای تهران خوب شد

محمد رستگاری درباره شرایط کیفی هوای پایتخت اظهار داشت: بر اساس اطلاعات به دست آمده از دستگاه‌های سنجش آلایندگی، شاخص کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز در شرایط سالم قرار دارد.

معاون پایش و نظارت آلودگی هوای اداره کل محیط زیست استان تهران ابراز داشت: بر همین اساس شاخص کیفیت هوای تهران درباره آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون، ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون و همچنین آلاینده منوکسید کربن به ترتیب روی عدد 69، 45 و 29 قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: بر همین اساس باید گفت که شاخص کیفیت هوای تهران به دلیل پایین بودن غلظت ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در شرایط سالم قرار دارد. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها