حمله و سرقت از مربی بدنسازی زنان

مردی که قصد آزار و اذیت مربی زن باشگاه بدنسازی را داشت، با ناکام ماندن در عملی کردن مقصودش کیف مربی را سرقت کرد و از محل گریخت. اکنون کارآگاهان پلیس او را در یک قهوه‌خانه شناسایی و دستگیر کردند.
کد خبر: ۶۸۹۷۱۹

جام جم سرا: ساعت 7 و 30 دقیقه صبح یکم اردیبهشت امسال، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یک فقره ورود به عنف به داخل یک باشگاه ورزشی در شهرک اکباتان به کلانتری 135 آزادی اعلام شد. با حضور مأموران در محل باشگاه ورزشی، مربی ویژه سانس بانوان در اظهارات خود به مأموران گفت: ساعت هفت صبح طبق روال هر روز وارد باشگاه شده و منتظر ورود شاگردان خود بودم که در باشگاه به صدا در آمد. به گمان اینکه شاگردانم هستند، اقدام به باز کردن در کرده که ناگهان یک نفر جوان با زدن مشت به صورتم وارد باشگاه شد و مرا به شدت مورد ضرب و شتم قرار داد. شاکی در ادامه اظهارات خود عنوان داشت: درحالی‌که به شدت از سوی این شخص مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودم، متوجه شدم که این جوان تلاش داشت تا مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد که به شدت با او درگیر شدم. زمانی‌که وی با مقاومت من روبرو شد، اقدام به سرقت کیف دستی حاوی مقداری وجه نقد و گوشی تلفن همراهم کرد و قبل از حضور شاگردانم به سرعت از محل دور شد.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به عنف و به دستور شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران، پرونده برای ادامه رسیدگی و شناسایی و دستگیری متهم در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی با حضور در محل به بررسی باشگاه و محیط پیرامونی آن پرداخته و با بررسی دوربین‌های مداربسته یک مغازه سوپرمارکت در فاصله چند متری باشگاه موفق به شناسایی تصویر متهم در لحظه فرار از محل شدند. با شناسایی تصویر به دست آمده از متهم توسط شاکی، بررسی فرضیه آشنایی متهم با محل ارتکاب جرم در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و مدیریت باشگاه با مشاهده تصویر متهم، وی را به عنوان نیروی خدماتی سابق باشگاه مورد شناسایی قرار داد.
مدیریت باشگاه ورزشی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: این شخص به عنوان نیروی خدماتی و نظافتچی مدتی در این باشگاه مشغول به کار بود. در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان با مراجعه به محل شرکت خدماتی به بررسی سوابق فردی به نام حمیدرضا. ط 22 ساله پرداخته و اطلاع پیدا کردند که هویت حمیدرضا یک هویت مجعول بوده و متهم با استفاده از یک جلد شناسنامه دارای سابقه فقدان، خود را با هویت کذب و دروغین معرفی کرده است.
در شرایطی که هیچگونه اطلاعاتی در خصوص هویت واقعی متهم وجود نداشت، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل تردد متهم در یک قهوه‌خانه در خیابان آذربایجان شدند. با شناسایی قهوه خانه و اطمینان از حضور متهم در محل، متهم بلامکان که به عنوان کارگر در این مکان مشغول به کار بوده و شب‌ها نیز در همانجا استراحت می‌کرد، دستگیر و پس از انتقال به اداره پنجم پلیس آگاهی از سوی شاکی مورد شناسایی قرار گرفت.
با شناسایی هویت واقعی متهم به نام فرید 27 ساله و بررسی سوابق وی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه ارتکاب جرایم مختلف ورود به عنف اماکن، کیف قاپی و... و دارای سوابق متعدد تحمل کیفر در ندامتگاه‌های مختلف کشور می‌باشد. متهم که در زمان دستگیری منکر هرگونه سرقت به عنف و تلاش برای آزار و اذیت شاکی شده بود، در ادامه تحقیقات و پس از مواجهه حضوری با شاکی به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جرایم خود اعتراف کرد.
متهم در اعترافات خود گفت: در مدت زمان کوتاهی که در باشگاه به عنوان نیروی خدماتی مشغول به کار بودم، اطلاعات کاملی در خصوص سانس و نوبت کلاس‌های ورزشی به ویژه کلاس‌های ویژه بانوان پیدا کرده بودم و با استفاده از همین اطلاعات و زمانی که مربی ویژه بانوان به تنهایی در داخل باشگاه حضور داشت، به قصد آزار و اذیت وی وارد محل شده اما زمانی که موفق به این کار نشدم اقدام به سرقت کیف دستی همراه او کرده و از محل متواری شدم.
سرهنگ کارآگاه محمد اشراقی معاون مبارزه با سرقتهای خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ، عنوان داشت: در ادامه تحقیقات مشخص شد که متهم در طول چند سال گذشته در مراکز مختلف تجاری، به ویژه مراکز تهیه و توزیع غذا به عنوان پیک موتوری و یا نیروی خدماتی مشغول به کار بوده و این احتمال وجود دارد که در پوشش پیک موتوری و یا نیروی خدماتی اقدام به ارتکاب جرایم مختلف کرده باشد. به همین خاطر از کلیه شهروندان مختلف که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت، تهدید، ضرب و جرح و... قرار گرفته‌اند دعوت و درخواست می‌شود تا جهت شناسایی متهم به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.(آرمان)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها