jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۸۳۷۹۴   ۲۴ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۷

مرد حسودی که در ازدواج جواب رد شنیده بود، پس از ازدواج دختر مورد علاقه‌اش با فردی دیگر، به رقیب عشقی خود حمله کرد و با بیرون آوردن قلب وی از سینه مشغول خوردن آن شد.

مردی قلب رقیب عشقی‌اش را درآورد و خورد

جام جم سرا: بنابر اعلام پلیس آفریقای جنوبی، این مرد با مورد حمله قرار دادن رقیب عشقی‌اش، قلب او را از سینه‌اش بیرون آورد و آن را خورد.

به نقل از ایسنا، همسایگان قربانی پس از مشاهده این صحنه با پلیس تماس گرفتند. ماموران پلیس نیز پس از حضور در محل حادثه در حالی با متهم روبرو شدند که در حال خوردن قلب قربانی 62 ساله‌اش با چاقو و چنگال بود.

بنابر اعلام پلیس آفریقای جنوبی، همسر قربانی گفت: پیش از این قرار بود با متهم ازدواج کنم اما این کار صورت نگرفت، هر چند پس از ازدواج با مرد مورد علاقه‌ام متهم با پیدا کردن محل زندگی‌مان و آشنا شدن با همسرم به خانه ما رفت و آمد پیدا کرد.

در روز حادثه آن دو از من خواستند تا برایشان نوشیدنی تهیه کنم و به همین دلیل از خانه خارج شدم که پس از بازگشت به خانه همسرم را دیدم که با ضربات شدید چاقو از پای درآمده بود.

به نقل از سایت نیوز، پلیس آفریقای جنوبی با بیان اینکه متهم دستگیر شده اعلام کرد: محاکمه قاتل که اهل زیمبابوه بوده به زودی آغاز می‌شود.

Share

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر