نوانما جاجم نوانما کد خبر: ۶۶۹۹۵۸ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۷

جام جم نوا: دبیر دومین جشنواره غیر رقابتی موسیقی اصفهان گفت: دومین جشنواره غیر رقابتی موسیقی اصفهان فردا (14 اردیبهشت) با اجرای گروه «مهرآهنگ» در هنرسرای خورشید، وابسته به سازمان فرهنگی، تفریحی شهرداری اصفهان کلید می‌خورد.

سازهای اصفهانی کوک می‌شود

محمد ایزدخواستی افزود: این جشنواره به مدت 10 روز تا 23 اردیبهشت ادامه می‌یابد و طی این روز‌ها شاهد 13 اجرا در این جشنواره خواهیم بود.

وی ادامه داد: 13 گروه برجسته موسیقی اصفهان این 13 اجرا را به روی صحنه می‌برند که در روز‌های 18، 21 و 22 اردیبهشت 2 اجرا در روز داریم که اجرای اول این روز‌ها راس ساعت 18:30 روی صحنه می‌رود.

وی افزود: مابقی اجرا‌های جشنواره راس ساعت 20:30 برگزار می‌شود و محل تمامی اجرا‌ها نیز هنرسرای خورشید واقع در پل چمران، جنب شهرداری منطقه 7 است.

دبیر دومین جشنواره غیر رقابتی موسیقی اصفهان خاطرنشان کرد: برای جشنواره افتتاحیه در نظر گرفته نشده است و ما در روز 23 اردیبهشت همزمان با ولادت امام علی (ع) اختتامیه این جشنواره را راس ساعت 20:30 در هنرسرای خورشید برگزار می‌کنیم که برنامه‌های ویژه‌ای برای این اختتامیه در نظر گرفته شده که به زودی اعلام می‌شود.

وی تصریح کرد: این جشنواره از مجموعه برنامه‌های ستاد نکوداشت هفته اصفهان است که برای دومین سال متوالی برگزار می‌شود و گروه‌های اجرا کننده در این جشنواره طی فراخوانی که چندی پیش اعلام شد انتخاب شده‌اند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: