jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۸۲۷۸   ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۷:۲۴

مدیر عامل خاورمیانه ای شرکت آل اشپورت گفت : کارلوس کروش از ابتدا با ما مشکل داشته است .

جعفری : کروش با ما مشکل دارد

به گزارش جام جم ورزشی ، به دنبال این صحبت های کروس سرمربی تیم ملی فوتبال که در اردوی آفریقای جنوبی اسپانسر ما فقط یک دست گرمکن برای سه هفته تمرین به ما داده است، جعفری مدیر عامل خاورمیانه ای شرکت آل اشپورت روی خط تلفنی برنامه نود آمد و گفت :‌ما هر آنچه که فدراسیون فوتبال از ما برای اردوی آفریقای جنوبی خواسته است ، تامین کرده ایم اما نمی دانم چرا کروش با ما مشکل دارد . او به دلیل این اختلاف نه تنها در مراسم رونمایی از پیراهم تیم ملی حاضر نشد ، بلکه الان نیز صحبت هایی را مطرح می کند که درست نیست .

به دنبال این مسئله علی کفاشیان دورنمایی را به برنامه نود زد که طبق آن فدراسیون کلی البسه و سه دست گرمکن تمرینی را در اختیار تیم ملی قرار داده است از اسپانسر تیم ملی دفاع کرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها