jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۷۹۵۵   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۰

با رای اعضای هیات مدیره

علیرضا رحیمی مدیرعامل پرسپولیس شد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از نشست امروز هیات مدیره این باشگاه انتخاب شد و از این پس علیرضا رحیمی مدیریت سرخ‌ها را بر عهده خواهد داشت.

علیرضا رحیمی مدیرعامل پرسپولیس شد

سایت جام جم ورزشی - نخستین نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از ساعت 11:30 امروز (دوشنبه) در وزارت ورزش و جوانان آغاز شد و 7 عضو جدید پس از بحث‌هایی که انجام دادند، مدیرعامل جدید را انتخاب کردند.

علیرضا رحیمی با رای اعضای جدید هیات مدیره از این پس مدیریت پرسپولیس را در دست خواهد داشت و باید دید فصل چهاردهم لیگ برتر برای پرسپولیس تحت مدیریت این مدیر با سابقه چگونه آغاز خواهد شد.

حمید استیلی، محمدرضا زادمهر، علی‌اصغر مونسان، حمیدرضا سیاسی، مصطفی سلیمی، حسین کاظم‌پور و مهدی خواجه وند اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس هستند که روز گذشته از سوی وزارت ورزش انتخاب شدند.

گفتنی است علیرضا رحیمی یکی از پیشکسوتان فوتبال است که سابقه ریاست فدراسیون هندبال ایران و همینطور مدیر عاملی باشگاه سپاهان را در کارنامه خود دارد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها