jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۶۷۸۷۸ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۲

رئیس پلیس راه استان زنجان از واژگونی یک دستگاه سواری پراید در اتوبان زنجان-قزوین به رانندگی دختری جوان خبر داد که نتیجه آن علاوه بر خسارات مادی، مرگ پدر به واسطه شدت جراحات بوده است.

جام جم سرا:

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: روز گذشته واژگونی یک دستگاه سواری پراید به ماموران راهنمایی و رانندگی پلیس راه استان زنجان اعلام شد.
رئیس پلیس راه استان زنجان ادامه داد: بلافاصله ماموران راهنمایی و رانندگی پلیس راه به محل حادثه در اتوبان زنجان-قزوین اعزام شدند که در بررسی‌های اولیه توسط کارشناسان پلیس راه مشخص شد در این حادثه یکی از سرنشینان پراید که پدر دختر جوان بوده به علت شدت برخورد و جراحات در دم جان باخته است.
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وی افزود: راننده جوان متاسفانه فاقد گواهینامه بوده و این عامل باعث بروز این حادثه تلخ و ناگوار شده است.
سرهنگ شیرمحمدی با اشاره به علت این حادثه خاطرنشان کرد: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از جانب راننده پراید اعلام کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر