jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۶۶۹۹۴ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۹

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان جزئیات انفجار شدیدی که شامگاه جمعه در محله سعادت آباد رخ داد گفت: یک زن و مرد در این حادثه مصدوم شدند.

جام جم سرا:

جلال ملکی اظهار داشت: ساعت 23 و 26 دقیقه جمعه انفجار شدیدی در محله سعادت آباد ، خیابان علامه جنوبی به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد. شدت انفجار به حدی بود که صدای آن از کیلومترها دورتر هم شنیده شده بود.

وی افزود: بلافاصله 6 ایستگاه آتش نشانی شامل چهار ایستگاه حریق ، دو ایستگاه نجات همراه بالابر هیدرولیکی و خودروی تنفسی و تشک راهی محل حادثه شدند. در بررسی های اولیه مشخص شد، انفجار در یک ساختمان پنج طبقه اداری، تجاری و مسکونی رخ داده است.

به نقل از مهر، ملکی خاطر نشان کرد: در طبقه چهارم این ساختمان یک واحد 50 متری قرار داشت که به دلیلی نامعلوم انفجار شدیدی در آن رخ داده بود. بر اثر این انفجار وسایل داخل این واحد به بیرون ساختمان پرت شده و شیشه پنجره های ساختمان های اطراف نیز شکسته بود. به 5 دستگاه خودرو که در محل پارک شده بود نیز آسیب وارد شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: آتش نشانان به دو گروه تقسیم شده و گروه نخست با نردبام هیدرولیکی به اطفای حریق پرداخته و گروه دوم افرادی که در ساختمان بودند را خارج کردند. یک زن 45 ساله و مرد 27 ساله در این حادثه دچار سوختگی شده بودند که بلافاصله تحویل امدادگران اورژانس شدند.

وی با اشاره به اینکه عملیات ساعت یک و 35 دقیقه بامداد به پایان رسید، خاطر نشان کرد؛ با حضور عوامل شهرداری پاکسازی محل برای تردد خودروها آغاز شد.

علت انفجار از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر