jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۴۰۹۵   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۱۰

اخبار تیم پرشورها

جیب پرپول تراکتورسازان

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در بیانیه‌ای از کمک مالی شورای شهر و شهرداری تبریز تشکر کرد.

جیب پرپول تراکتورسازان

به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز،‌ جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پیامی از اقدام به موقع شورای شهر تبریز در پرداخت مبلغ مصوبه در شورا شهر تشکر کرد.

نظمی در این پیام آورده است: شورای اسلامی محترم شهر و شهردار محترم تبریز در اقدامی به موقع به کمک تراکتورسازی شتافتند، طبق مصوبه شورای شهر تبریز مبلغی جهت کمک به تیم تراکتورسازی توسط شواری شهر تعیین شده بود، در حالیکه تیم برای برگزاری مسابقه حساس مقابل نمایندگان قطر و امارات راهی این کشورها هست امروز این مبلغ را دریافت نمودند، اقدام به موقع شورای شهر و شهرداری تبریز موجب تقویت روحیه تراکتورسازان گردید. بدینوسیله اینجانب مراتب تقدیر و تشکر خود را از اقدام حمایتی شایسته عزیزان اعلام می‌دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر