jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۲۶۷۶   ۱۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۹:۵۵

سرمربی تیم ملی می‌گوید از دیدار با گینه تجربه لازم برای جام جهانی را به دست آورده است.

کروش: به بازی با گینه مثبت نگاه کنیم

به گزارش ایسنا، کارلوس کروش پس از شکست دو بر یک تیمش برابر گینه درباره این دیدار گفت: مطالب مختلفی درباره این دیدار می‌توان گفت. مسلما باید تنها به این بازی مثبت نگاه کنیم و حتما باید از چیزهایی که امروز یاد گرفتیم، در سطح بین‌المللی استفاده کنیم. دقیقا به همین منظور بود که آنها را به تهران آوردیم تا آن چه را باید در جام‌جهانی تجربه کنیم، اینجا آزمایش کنیم.

او در پاسخ به سوال درباره ترکیب تیم ملی و لژیونرها در این دیدار اظهار کرد: ما برنامه‌های آماده‌سازی جام جهانی را طراحی کرده‌ایم و تنها مواردی مانده که باید برای جام‌جهانی انجام دهیم.

برچسب ها: کروش
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر