jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۱۳۳۱   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۴۲

هفته بیست و ششم لالیگا

سیمئونه: رئال ترسناک است

در آستانه دیدار مهم و حساس رئال مادرید و رئال آتلتیکو مادرید سرمربی آتلتیکو اظهار داشت که رئال ترسناک ترین تیم اروپاست.

سیمئونه: رئال ترسناک است

سایت جام جم ورزشی - دیگو سیمئونه در آستانه دیدار امشب تیمش مقابل رئال مادرید در هفته بیست و ششم رقابت‌های لالیگا اظهار داشت: شانس پیروزی با تیمی است که صدرنشین است. این منطقی است که تیمی که در صدر جدول است؛ تیم بهتری است. می‌توانید هرچقدر که می‌توانید حرف‌های زیبا بزنید اما این عمل به حساب می‌آید نه حرف. می‌توانیم بگوییم مقابل مادریدی‌ به میدان می‌رویم که در بهترین شرایطش است. مادرید پس از یک عملکرد فوق‌العاده در لیگ قهرمانان به این مسابقه می‌آید. آنها صدرنشین هستند و شرایط بسیار خوبی دارند. در حال حاضر مادرید ترسناک‌ترین تیم اروپا است.

وی ادامه داد: بهترین مسئله در مورد رئال این است که آنها متحد هستند و بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارند. اگر با تمرکز و هجومی بازی کنیم، شانس پیروزی خواهیم داشت. به مصاف یکی از رقیبان اصلیمان می‌رویم؛ تیمی که از نوامبر یا دسامبر شکوفا شد.

سرمربی اتلتیکو مادرید خاطرنشان کرد: به میدان رفتن پس از شکست همیشه سخت است فقط امیدواریم که بتوانیم خودمان را بازسازی کنیم و در یک بازی دیگر امتیاز بگیریم تا به جمع تیم‌های صدرنشین برگردیم. یک هفته زمان داشتیم تا خودمان را برای این مسابقه آماده کنیم. زمان داشتیم تا تمام ناراحتی و عصبانیت ما ناپدید شود و اکنون خوش‌بینی و توقعات به تیم برگشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر