jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۵۳۸   ۰۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۸

فردا ... فردا را فقط یاد گرفته ام!

گزینه شکایت از پرسپولیس روی میز سپانوویچ

سرنوشت گوران لاوره با استقلال شبیه سرنوشت سپانوویچ با پرسپولیس شده و اینک این بازیکن خارجی سرخ ها حرف هایی علیه پرسپولیس می زند.

گزینه شکایت از پرسپولیس روی میز سپانوویچ

به گزارش جام جم ورزشی ، مارکو سپانوویچ، هافبک دفاعی اهل مونته‌نگرو که در تیرماه سال جاری به پرسپولیس پیوسته بود قبل از آنکه تهران را ترک کند درباره مسائل مختلف گفت‌وگو کرد. سپانوویچ اهالی فوتبال را به یاد گوران لاوره انداخت که وقتی از استقلال جدا شده بود علیه استقلال و قلعه نویی انتقاد کرد بعد هم طبق معمول حاجی استقلالی ها از در حمایت سرمربی آبی ها درآمد و گفت از گوران به فیفا شکایت می کند. این روزها که وزیر ورزش و جوانان مخالف خروج اخبار فوتبال ایران است پرسپولیسی ها باید به کجا شکایت ببرند آن هم در روزهایی که قراردادهای بازیکنان و مربیان خارجی به نحوی آماتور و خارج از استاندارد بین المللی بسته می شود و معمولا زبان خارجی ها را در محافل حقوقی درازتر می کند. سپانویچ درباره انتخابش توسط دایی گفت: «اگر اشتباهی صورت گرفته باشد و من تنها در یک بازی به کار گرفته شدم. من مقصر نیستم بلکه فکر می‌کنم مربی مقصر است که من را آورده و از من پرسیده می‌خواهی در پرسپولیس بازی کنی یا نه. او از من خواست که قرارداد امضا کنم. من واقعاً مقصر نیستم، اگر من بازی کرده بودم و بد بازی کرده بودم، موردی نبود. اما من فقط در یک بازی به کار گرفته شدم و خوب بازی نکردن در بازی اول امری طبیعی است.» هافبک دفاعی پرسپولیس از مسئولان پرسپولیس انتقاد کرد و درباره دریافت پول، به زبان فارسی گفت: آنها می‌گفتند «فردا، پس فردا و فرداهای دیگر...». مسئولان پرسپولیس دائما وعده می‌دادند پول‌های بازیکنان صد در صد هفته آینده پرداخت می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر