jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۴۷۵۴۷   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۹:۰۷

پلیس کره جنوبی اعلام کرد که بر اثر ریزش سقف یک سالن کنسرت دانشجویی در جنوب این کشور دستکم 10 نفر کشته و بیش از 100 نفر مجروح شدند.

10 کشته در ریزش سقف یک ساختمان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسه، پلیس کره جنوبی افزود که دوشنبه شب در جریان یک کنسرت در شهر گیئونگجو که بیش از 500 نفر در آن حضور داشتند سقف سالن حوالی ساعت 21 و 15 به وقت محلی فرو ریخت. علت ریزش سقف به دلیل حجم انبوه برف و سنگینی آن بوده است.

امدادگران گفته اند که در این حادثه دستکم 10 نفر کشته و بیش از 100 نفر مجروح شده اند.

پارک گئون-های رئیس جمهور کره جنوبی امروز سه شنبه در جلسه هیات دولت اعلام کرد: جای تاسف دارد که این تعداد افراد بیگناه جانشان را از دست داده اند، باید فورا تحقیقات در مورد وقوع این سانحه آغاز شود.

بیش از 1400 امدادگر در تمام طول شب و زیر بارش شدید برف در حال خارج کردن مصدومان از زیر آوار بودند.تا لحظه مخابره خبر هنوز 12 نفر زیر آوار گرفتار هستند.

مترجم: بهرام افتخاری - جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر