jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۴۷۰۵۲   ۲۸ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۵:۵۵

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اعضای باند چهارنفره سرقت از منازل شناسایی و دستگیر شدند.

باند سارقان منزل منهدم شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ستار خسروی رییس پلیس فتای استان اصفهان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل مردم در حوزه غرب اصفهان تحقیقات ویژه و گسترده ای در این زمینه آغاز که با استفاده از اقدامات ویژه پلیسی، گشت های نامحسوس و تصاویر دوربین های مداربسته سرانجام هویت یکی از متهمان شناسایی شد.

وی افزود: متهم که غیر بومی و فردی سابقه دار است طی هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی توسط ماموران دستگیر که پس از مواجه شدن با اسناد و مدارک و مستندات پلیس به جرم خود اعتراف و سه نفر دیگر از همدستان خود را نیز معرفی کرد.

سرهنگ خسروی اظهار کرد: با اعترافات متهم، همدستان وی نیز در عملیات دیگری دستگیر که در تحقیقات صورت گرفته به چندین فقره سرقت منزل در سطح شهر اصفهان و محل های اختفای اموال مسروقه راقرار کردن که در بازرسی از مخفیگاه های سارقان بیش از یک میلیارد تومان اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه متهمان همگی 25ساله ، غیر بومی و دارای سوابق متعدد کیفری هستند، گفت: سارقان در بازجویی های انجام شده به 106 فقره سرقت منزل در سطح شهر اصفهان اعتراف کردند که با راهنمایی آنها تمامی مالباختگان و محل های سرقت شناسایی شد.

رییس پلیس فتای استان اصفهان خاطر نشان کرد: در این زمینه پرونده ای تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر