jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۶۵۸۸   ۲۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۵۷

بازیکنان تمام توانشان را می گذارند

پورحیدری:کروش روی حرف خودش بایستد

در حالی که امیدواری های زیادی برای بازگشت رحمتی به تیم ملی به وجود آمده است منصور پورحیدری از این دروازه بان حمایت می کند.

پورحیدری:کروش روی حرف خودش بایستد

سایت جام جم ورزشی - منصور پورحیدری طی گفت و گویی با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص شرایط استقلال برای قهرمانی در لیگ صحبت کرد:
*استقلال اردوی چند روز خود در کیش را به پایان رساند.فکر می کنید تیم چقدر به آمادگی رسیده باشد؟
به نظرم استقلال در این مقطع زمانی به این اردو خیلی نیاز داشت و خوشبختانه الان هم از نظر روحی و بدنی به آمادگی رسیده تا در مجموع اردوی مفیدی را سپری کرده باشد.


*با این شرایط بازی با ملوان را چطور پیش بینی می کنید؟
این بازی هم یکی از 4 بازی سخت باقی مانده ما است که استقلال برای تداوم صدر نشینی اش به برد در آن نیاز دارد تا همه تلاش خود را برای کسب پیروزی به کار بگیرد.


*استقلال 4 بازی پیشرو دارد که 3 تا از آن ها با مدعیان قهرمانی است.این اتفاق می تواند به نفع استقلال باشد یا به ضرر این تیم؟
من احساس می کنم بازی با تیم های بالا ی جدول راحت تر از بازی با تیم هایی است که در خطر سقوط قرار دارند،چرا که آن ها برای کسب امتیاز بازی را می بندند و همین کار استقلال را سخت تر می کند.امیدواریم استقلال بتواند در این 4 بازی باقی مانده که خیلی هم سخت هستند امتیازات لازم را کسب کند.


*فکر می کنید استقلال بتواند در انزلی به برد برسد؟
تمام هدف تیم 3 امتیاز بازی است و اگر استقلال بخواهد قهرمان شود حتی تساوی در این دیدار هم نمی تواند به تیم کمک کند.به همین دلیل حتما بچه ها تمام توان شان را می گذارند تا به امید خدا با 3 امتیاز بر گردند.


*سازمان لیگ هنوز با درخواست استقلال مبنی بر تعویق بازی با فولاد موافقت نکرده است.چه نظری در این ارتباط دارید؟
نمی دانم چطور برنامه ریزی شده که استقلال بعد از بازی آسیایی خود باید در فاصله 3 روز در اهواز به میدان برود.فکر می کنم این برنامه بدون بازی های آسیایی در نظر گرفته شده و باید مورد بررسی دوباره قرار بگیرد.


*صحبت از بازگشت احتمالی مهدی رحمتی به تیم ملی هم می شود.شما فکر می کنید کروش او را به تیم ملی دعوت کند؟
ما در مسابقات جام جهانی کاری دشوار را پیش رو داریم و حتما کروش می داند که باید بهترین ها را به تیم ملی دعوت کند.رحمتی هم الان جز بهترین و تاثیر گذارترین بازیکنان ایران است و بنابر این کروش باید روی دعوت رحمتی به تیم ملی فکر کند.


*حتی خود کروش هم به این نکته اشاره کرده بود که رحمتی بهترین دروازه بان ایران است؟
به هر حال او باید روی حرفی که زده بایستد و بهترین ها را به تیم ملی دعوت کند.رحمتی به دلیل فشار بازی ها خسته بود و در آن مقطع این تصمیم را گرفت اما الان کی روش می تواند دوباره در های تیم ملی را به رحمتی باز کند.


*ایمان مبعلی چقدر می تواند در بازی های آسیایی به استقلال کمک کند؟
به هر حال او بازیکن خوب و بازیسازی است و خیلی می تواند در این دیدار ها به ما کمک کند.البته من از ویسی و باشگاه استقلال خوزستان که در این انتقال خیلی خوب با ما همکاری کردند تشکر می کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها