jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۶۵۲۳   ۲۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۲

استقلالی ها منتظر پاسخ امیر باشند

چگونه پدیده برای قلعه نویی حرف درآورد؟

امیر قلعه نویی در اردوی کیش به مراسمی دعوت شد که کلی حرف پشت سر سرمربی استقلال داشت.

چگونه پدیده برای قلعه نویی حرف درآورد؟

به گزارش جام جم ورزشی ، سختگیری های امیر قلعه نویی برای بازیکنان استقلال در کیش صدای بازیکنان این تیم را درآورد . خیلی ها می گویند سرمربی آبی ها اردوی کیش را به حکومت نظامی تبدیل کرده است. از بحث نکشیدن قلیان گرفته تا ممنوعیت گشت و گذار مطالبی بود که بازیکنان این سو آن سوی شهر آن را پخش کردند هر چند نفراتی هم مانند قاضی بودند که سختگیری های قلعه نویی را به نفع تیم دانستند . با این حال امیر قلعه نویی خود اما گفته می شود در کیش سوتی داده است تا صدای بازیکنان تیم بیشتر شنیده شود. قلعه نویی در مراسم افتتاحیه شهر پدیده شاندیزکیش دعوت شد و به این مراسم رفت تا از سوی بازیکنان با واکنش های متفاوتی روبرو شود. بازیکنان استقلال که تصور می‌کنند قلعه‌نویی بابت این موضوع، مبلغی را هم دریافت کرده تا به مراسم افتتاحیه شهر پدیده وجهه‌ای دیگر بدهد، از این موضوع ناراحت شده‌اند. آنها در صحبت‌هایی که با هم داشتند می‌گفتند بعد از برگشت از کیش باید به انزلی برویم و سپس هم در بازی‌های آسیایی حضور پیدا کنیم. اگر به‌خاطر منافع قلعه‌نویی به کیش نمی‌آمدیم و در تهران تمرین می‌کردیم در کنار خانواده‌مان بودیم و این‌که قلعه‌نویی به خاطر دریافت مبلغی از پدیده ما را به کیش آورده اصلا کار درستی نیست.این انتقادها در شرایطی شنیده می شود که اطرافیان قلعه نویی اردوی کیش را به موقع می دانند . آنها می گویند استقلالی ها نیاز داشتند از محیط تکراری در هفته های پایانی لیگ فاصله گرفته و در سرمای تهران تمرین نکنند. باید دید واکنش قلعه‌نویی و اطرافیانش به شایعه پدیده که پیرامون سرمربی آبی ها گرفته چیست. هر چه باشد امیر کسی نیست که با مبلغ اندکی دست به چنین کاری بزند و مطمئنا پاسخ محکمی برای این حرف‌ها دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها