jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۴۳۵۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۰۰

مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار اعلام کرد: متقاضیان تهیه بلیت قطار باید از دو روش سایت اینترنتی یا مراجعه حضوری به آژانس‌های مسافرتی دارای نمایندگی اقدام کنند.

مرتضی جعفری گفت: پیرو راه‌اندازی سامانه فروش اینترنتی بلیت قطار، متقاضیان برای تهیه بلیت خود تنها از طریق سایت اینترنتی به آدرسwww.rai.ir یا مراجعه حضوری به آژانس‌های مسافرتی دارای نمایندگی اقدام کنند.
وی با اشاره به اینکه بلیت‌های صادر شده در ایستگاه‌های راه‌آهن کنترل می‌شود، افزود: در صورتی‌که متقاضیان غیر از دو روش فوق به تهیه بلیت اقدام کنند، راه‌آهن مسئولیتی را در این باره برعهده نخواهد گرفت و مسئولیت آن به‌عهده متقاضیان خواهد بود.
جعفری تاکید کرد: به منظور اطلاع‌رسانی سریع‌تر و مطلوب‌تر، متقاضیان هنگام خرید بلیت باید نسبت به ارائه شماره تماس (ترجیحا تلفن همراه) اقدام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر