jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۴۳۵۲۱   ۱۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۰۰

مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار اعلام کرد: متقاضیان تهیه بلیت قطار باید از دو روش سایت اینترنتی یا مراجعه حضوری به آژانس‌های مسافرتی دارای نمایندگی اقدام کنند.

مرتضی جعفری گفت: پیرو راه‌اندازی سامانه فروش اینترنتی بلیت قطار، متقاضیان برای تهیه بلیت خود تنها از طریق سایت اینترنتی به آدرسwww.rai.ir یا مراجعه حضوری به آژانس‌های مسافرتی دارای نمایندگی اقدام کنند.
وی با اشاره به اینکه بلیت‌های صادر شده در ایستگاه‌های راه‌آهن کنترل می‌شود، افزود: در صورتی‌که متقاضیان غیر از دو روش فوق به تهیه بلیت اقدام کنند، راه‌آهن مسئولیتی را در این باره برعهده نخواهد گرفت و مسئولیت آن به‌عهده متقاضیان خواهد بود.
جعفری تاکید کرد: به منظور اطلاع‌رسانی سریع‌تر و مطلوب‌تر، متقاضیان هنگام خرید بلیت باید نسبت به ارائه شماره تماس (ترجیحا تلفن همراه) اقدام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها