jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۱۸۶۱   ۱۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۲

نگاهی به تاریخ فوتبال

149 گل در یک مسابقه رسمی فوتبال!

149 گل در یک مسابقه فوتبال! شاید از خودتان بپرسید چطور امکان دارد اما واقعیت این است که چنین نتیجه ای در سال 2002 در یک مسابقه فوتبال ثبت شد.

149 گل در یک مسابقه رسمی فوتبال!

سایت جام جم ورزشی – سال 2002 یک مسابقه بین دو تیم المپیک لمیرن و آدما ، دو تیم از کشور ماداگاسکار برگزار شد. این مسابقه مساوی در حال جریان بود تا این داور یک پنالتی به سود آدما اعلام کرد. این تصمیم اعتراض شدید مربیان و بازیکنان المپیک لمیرن را در پی داشت چرا که شکست باعث می شد آنها قهرمانی را از دست بدهند. پس از اینکه اعتراض آنها به جایی نرسید اعضای خشمگین تیم المپیک لمیرن در اعتراض به این پنالتی توپ را برداشتند و به طرف دروازه خود رفتند. آنها توپ را 149 بار به درون دروازه تیم خود شوت کردند و شگفت آور تر اینجا بود که داور و اعضای تیم آدما به تماشای این صحنه نشستند. المپیکی ها به نشانه اعتراض 149 بار به خودشان گل زدند و داور نیز هر 149 گل را پذیرفت. با ثبت این نتیجه حیرت انگیز رکورد قبلی پر گل ترین مسابقه شکسته شد که در سال 1885 ثبت شده بود. مربی و بازیکنان تیم المپیک لمیرن چند روز بعد از این مسابقه حیرت انگیز با محرومیت های سنگینی روبرو شدند. 149 بر صفر! شکسته شدن چنین رکوردی در فوتبال امکان پذیر است؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها