jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۸۲۰۵   ۰۲ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۰:۳۸

کنایه فتح اله زاده به وزیر ورزش

اگر پول نمی دهید ، محترمانه برخورد کنید

این حرف درستی نیست که می‌گویند هرگاه دو باشگاه سرخ‌آبی به خنسی می‌خورند برای دریافت پول به آنها مراجعه می‌کنند.

اگر پول نمی دهید ، محترمانه برخورد کنید

به گزارش جام جم ورزشی ، علی فتح‌الله زاده که در با ایسنا گفت و گو می کرد ، در این زمینه افزود : این طور نیست که ما هروقت کم بیاوریم دست گدایی دراز کنیم، مگر ما گداییم؟ بحث ما با وزارت ورزش گدایی نیست و ما دو طرف نشسته‌ایم و با هم توافق کرده‌ایم که 50 درصد از هزینه‌های تیم را ما بدهیم و 50 درصد دیگر را وزارت. ما به تعهدات خود عمل کرده ایم و توقع داریم حالا وزارتخانه هم به تعهداتش عمل کند.
وی اضافه کرد : حالا اگر هم پول نمی دهند نباید با ما توهین آمیز صحبت کنند. ما در حال زحمت کشیدن هستیم. منی که قسم خورده‌ بودم چک شخصی ندهم پیش از شهرآورد 500 میلیون چک کشیدم و به امیری دادم تا از دوستانمان قرض بگیرد و به بازیکنان بدهیم. حالا اگر در ازاء  این کار به ما توهین هم شود یعنی ما یک چیزی کم داریم. حتما ما یک چیزی کم داریم که هم پول بدهیم و هم وقت بگذاریم و هم توهین بشنویم. با این حال عیب ندارد. ما این مسائل را به خاطر هواداران با جان و دل می‌خریم. چندی پیش به یکی از دوستان هم گفتم که دو ماه بیشتر نمانده است، بعد از این دو ماه ما هم می‌رویم و ان‌شاء الله دوستان پولدارتر و قدرتمندتر می‌آیند و این باشگاه را اداره می‌کنند.
مدیر عامل استقلال در عین حال با اشاره به اینکه مشکل خاصی با وزیر ورزش ندارد ، گفت : من یک بار پس از این که ایشان به وزارت رسیدند به ملاقاتشان رفتم. الان هم با دکتر گودرزی مشکل چندانی نداریم. فقط برخی‌ها حرفها را نادرست منتقل می کنند و من البته وزیر را دراین ماجرا مقصر نمی‌دانم، اما توقع داریم آقایان هم مدام نگویند بعضی‌ها وقتی به خنسی می‌خورند می‌آیند پشت در می‌ایستند و پول می‌خواهند.. اگر پول هم نمی‌دهند می‌توانند محترمانه‌تر برخورد کنند
وی با اشاره به اینکه نمی خواهد به جایی برسد که باشگاه استقلال را مثل رویانیان ترک کند ، گفت : من به خاطر هواداران تلاش می‌کنم تا پایان لیگ بایستم و به تیم کمک کنم. پس ازپایان فصل تیم را دو دستی تقدیم دوستان می‌کنیم واز هیچ کسی هم گلایه و ناراحتی نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها