ماجراهای شیرین «عصر پاییزی» در شبکه یک

سریال «عصر پائیزی» به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه‌کنندگی جمال شیرمحمدی از امشب ساعت 22و 15 دقیقه از شبکه یک به نمایش در می‌آید. فیلمنامه این سریال به قلم آزاده محسنی و سمانه نامدار با سرپرستی علی میرمیرانی نوشته شده و نقش محوری آن مرد جوانی به نام رفیع است که کورش تهامی آن را بازی می‌کند.
کد خبر: ۶۳۶۶۵۰

رفیع استعدادهای خاصی دارد و موفق به ساخت دستگاهی شده که گیربکس معمولی خودرو را اتوماتیک می‌کند. اما او در خانواده‌ای زندگی می‌کند که ماجراهای عجیبی را رقم می‌زنند.

پدر رفیع که عطا نام دارد و نقش او را علی عمرانی بازی می‌کند 30 سال بعد از مرگ همسرش در شصت سالگی ازدواج می‌کند و همسر جدیدش مهشید را که نسرین مقانلو ایفاگر نقش اوست، در منزل مادرزن سابقش اسکان می‌دهد. این ماجرا زندگی‌ رفیع را به هم می‌ریزد و او بر اثر یک سوءتفاهم شغلش را هم از دست می‌دهد. اختلافات مهشید با مامان پری که مادر همسر مرحوم عطاست و نقش او را مهتاج نجومی بازی می‌کند، ماجراهای رفیع در محل کار، اسکان تدریجی خانواده مهشید در عمارت قدیمی مامان پری و بازگشت برادر مهشید که جمشید نام ‌دارد و علیرضا خمسه نقشش را بازی می‌کند، این جمع ناهمگون را درگیر وقایعی می‌کند که داستان‌های جالب و شیرینی ایجاد می‌کنند.

از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به بهنوش بختیاری اشاره کرد که نقش منیژه، همسایه این خانواده را برعهده دارد و سپیده خداوردی نیز در این سریال نقش یک خبرنگار را بازی می‌کند. امیرحسین صدیق، علی سلیمانی، سینا رازانی، رویا میرعلمی، رضا آهادی، شهرزاد عبدالمجید، سعید پیردوست و مرحوم رامین نعمتی نیز در این سریال بازی کرده‌اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها