jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۳۳۵۳۱   ۱۸ دی ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۸

ثروت یک جوان 21 ساله

کشتی تفریحی آقای ستاره/ عکس

او 21 سال بیشتر ندارد اما استعداد شگفت انگیزش در فوتبال و سود آوری اش برای باشگاه هایی که در آن بازی می کند باعث ثروت زیاد او شد.

کشتی تفریحی آقای ستاره/ عکس

سایت جام جم ورزشی- او نیمار است،فوق ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا که در تابستان با 57 میلیون یورو از سانتوز به بارسلونا پیوست. این بازیکن در 21 سالگی ثروت بسیار زیادی دارد. او یک کشتی تفریحی پنج میلیون یورویی خریداری کرده است که در بازگشت به برزیل به همراه خانواده اش به این کشتی تفریحی می رود. البته اگر او کشتی تفریحی دارد به این دلیل است که خوب بازی می کند و سودهای تبلیغاتی هنگفتی برای باشگاه هایش به وجود می آورد نه مانند فوتبالیست های ایرانی که بیشترین پول را می گیرند و آنگاه نه خوب بازی می کنند و نه برای باشگاه های خود در آمد زایی دارند! نمایی از کشتی باشکوه و پنج میلیون یورویی این فوق ستاره 21 را در ادامه می بینید:

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها