jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۱۳۱۵   ۱۰ دی ۱۳۹۲  |  ۱۲:۱۵

از قبل برای خشونت او برنامه اشتیم

دلیل ضد نودی برای محرومیت صادقیان

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر پخش صحنه‌های خشونت او در برنامه ۹۰ محروم نشده است.

دلیل ضد نودی برای محرومیت صادقیان

به گزارش جام جم ورزشی ،اسماعیل حسن‌زاده در خصوص اینکه گفته می‌شود رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت پیام صادقیان به خاطر پخش صحنه ضربه زدن او به صورت بازیکن ملوان در برنامه ۹۰ بوده است، عنوان کرد: به هیچ عنوان اینطور نیست. پیش از اینکه روز شنبه برنامه ۹۰ پخش شود و این صحنه‌ها را نشان دهد، کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال برخورد با مهاجم پرسپولیس را مدنظر داشت و حتی پیش‌نویس رای مبنی بر محرومیت پیام صادقیان نوشته شده بود.

وی که با یکی از برنامه‌های رادیویی گفت‌وگو می‌کرد با بیان اینکه برنامه ۹۰ باعث شد با جدیت بیشتری به این مسئله بپردازیم، افزود: محرومیت صادقیان ارتباطی با برنامه ۹۰ نداشت اما در عین حال باید بگویم بعد از پخش این برنامه تصمیم گرفتیم در خصوص هادی عقیلی، مدافع سپاهان تصمیمی جدی بگیریم و پرونده این بازیکن در دست بررسی است.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: مطبوعات، رسانه‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و ... تاثیری روی تصمیم کمیته انضباطی ندارند اما با نشان دادن و پرداختن به صحنه‌هایی که از چشم ما دور مانده، می‌توانند باعث شوند مسائل را بهتر بررسی کنیم. این حق قانونی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است.

حسن‌زاده با بیان اینکه محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رای صادر شده را پذیرفته است، گفت: آقای رویانیان ابتدا تصور می‌کرد کمیته انضباطی بعد از پخش برنامه ۹۰ تصمیم گرفته صادقیان را محروم کند اما بعد از اینکه به او توضیح دادیم پیش نویس رای پیش از برنامه ۹۰ نوشته شده بود، صداقت ما را دید و رای را پذیرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر