jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۳۲۰۰   ۱۶ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۴:۵۷

در تمرینات پرسپولیس اتفاق افتاد

آشتی‌کنان دایی و غلامپور با لیدرها

علی دایی و بهزاد غلامپور پس از تمرین امروز با لیدرهای باشگاه پرسپولیس آشتی کردند.

آشتی‌کنان دایی و غلامپور با لیدرها

سایت جام جم ورزشی- پس از تمرین امروز پرسپولیس با پادرمیانی سعید شیرینی سرپرست این تیم و پس از درخواست تعدادی از هواداران امروز مراسم آشتی‌کنان بین لیدرهای باشگاه پرسپولیس و علی دایی و غلامپور در محل تمرین انجام شد.

نکته جالب این بود که در بین این لیدرها حتی ضارب دایی که در زمان کاشانی با وی درگیری پیدا کرده بود نیز بود و این لیدرها با دایی با گرمی خوش و بش کردند.

لیدرها به دایی اعلام کردند که تا روز آخر پشت سر پرسپولیس و کادر فنی‌اش هستند و از این تیم و بهزاد غلامپور با قدرت حمایت می‌کنند. این در شرایطی بود که دایی هم اعلام کرد که فقط هدفش موفقیت پرسپولیس است.

گفتنی است پس از حضور دایی در زمان رویانیان در تمرین پرسپولیس این لیدرها به تمرینات قرمزپوشان نیامده بودند چون در زمان کاشانی با سرمربی وقت این تیم یعنی دایی مشکلاتی داشتند و حتی یکی از آنها که ضارب دایی نام گرفته بود برای علی دایی نیز دردسرساز و حتی با او برخورد فیزیکی پیدا کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر