jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۲۲۹۱۷   ۱۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۸:۲۱

صعود دوپله ای سرخ ها در جدول

هدیه 3 امتیازی خلعت به پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس با دو گل محمد رضا خلعتبری ، بر تیم ذوب آهن در آخرین بازی هفته هفدهم لیگ برتر پیروز شد تا با صعودی دو پله ای ، در جایگاه سوم جدول رده بندی بنشیند .

هدیه 3 امتیازی خلعت به پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی ، در این بازی حساس برای پرسپولیسی ها ، آن هم به جهت توقف تیم های استقلال ، سپاهان و فولاد ، محمد رضا خلعتبری در هر نیمه یک برای تیم دایی زد تا پرسپولیس با رسیدن به امتیاز 30 ، بعد از تیم های تراکتورسازی و نفت تهران در رده سوم جدول جای گیرد . ذوب آهن که با شروع تهاجمی اش در نیمه دوم ، توسط قاسم حدادی فر به گل مساوی رسیده بود ، وقتی یک بار دیگر دروزاه اش را با گلزنی خلعتبری گشوده دید ، تلاش زیادی کرد تا بازی را به تساوی بکشاند ، اما تلاش بازیکنان این تیم راه به جایی نبرد تا این تیم که امسال شرایط خوبی را دنبال نمی کند ، به یک شکست دیگر تن بدهد .
در دقایق پایانی این بازی علی دایی ترجیح داد که امید عالیشاه مصدوم را به زمین بفرستد که این تعویض بدون آنکه تاثیری در سرنوشت بازی داشته باشد ، به قیمت مصدومیت دوباره عالیشاه منجر شد تا او که از زمان حضورش در زمین دو قیقه می گذشت ، زمین بازی را ترک کند . در پایان این بازی محمد رضا خلعتبری به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد و قاسم حدادی فر هم جایزه اخلاق را بخود اختصاص داد . 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها