jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۱۸۱۱۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۰:۴۵

مدیرکل آموزش ابتدایی آموزش و پرورش از تدوین کتاب‌های جدید‌التالیف پایه چهارم ابتدایی در سال ۹۳ خبر داد و گفت: این کتاب‌ها در راستای کتب جدیدالتالیف اول تا سوم تدوین می‌شود.

به گزارش جام جم سرا به نقل از ایسنا- علیرضا رحیمی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های آموزش و پرورش در راستای اجرای تحول بنیادین تغییرات عمده در کتاب‌های درسی است، گفت: تدوین کتب بر اساس درس ملی در دستور کار آموزش و پرورش قرار دارد و هر ساله کتاب‌های دو پایه با تالیف جدید ارائه می‌شود.
وی افزود: سال آینده کتاب‌های چهارم ابتدایی، کتاب‌های جدیدالتالیفی خواهد بود که در راستای سه پایه ابتدایی تالیف خواهد شد و به عنوان زیرساخت محتوایی برای پایه پنجم ابتدایی تدوین می‌شود و با توجه به اینکه پایه ششم نیز یک دوره جدیدالتالیس با کتاب‌های جدید است، سال ۹۴ تمام کتاب‌های اول تا ششم ابتدایی جدیدالتالیف خواهد بود.
مدیرکل آموزش ابتدایی آموزش و پرورش تصریح کرد: درباره تغییر عناوین و یا افزایش کتب برای این پایه، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر