jamejamnashriyat
نشریات قاب کوچک کد خبر: ۶۱۵۸۴۱ ۲۵ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۶:۱۱

حضور فرزاد حسنی در هر برنامه تلویزیونی و رادیویی آن برنامه را به برنامه‌ای پرمخاطب و البته پرحاشیه تبدیل می‌کند.

حضور فرزاد حسنی در این روزها در یک برنامه جدید در رادیو، او را به یکی از خبرسازان هفته‌ای که گذشت بدل کرد. این برنامه جدید «چهل سالگی» نام دارد و با اجرای فرزاد حسنی از رادیو نمایش روی آنتن می‌رود. در این برنامه با دعوت از هنرمندان رادیو، تئاتر، سینما و تلویزیون، آنان در موقعیت‌های متفاوتی قرار می‌گیرند و تلاش می‌شود به وجوه ویژه‌‌ای از شخصیت و روحیات آنان پرداخته و درونیات و خلقیات آنها مورد توجه قرار گیرد. فرزاد حسنی پس از اجرای برنامه نوروز 90 شبکه سه در تلویزیون و رادیو اجرا نداشت. او برای مدتی کوتاه اجرای برنامه‌ای در رادیو فصلی را به عهده گرفت و چندی پیش هم در برنامه‌ «صبحی دیگر» شبکه آموزش همراه با همسرش به مناسبت ولادت امام رضا(ع) حاضر شد و در بخشی از این برنامه شعر احساسی‌ را خطاب به همسرش قرائت کرد که به گفته بسیاری اقدامی بی‌سابقه در یک برنامه تلویزیونی بوده است.

اجرای آزاده نامداری همسر فرزاد حسنی در برنامه «غیرمنتظره» و دعوت از مردی دارای 3 زن در این برنامه حاشیه‌های بسیاری را در زمان پخش این برنامه به دنبال داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر