jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۶۱۲۹۴۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۵:۱۵

محققان با انجام تحقیقی دریافتند که خوردن روزی یک سیب می‌تواند اثر معجزه بخشی داشته باشد و باعث شود انسان در میانسالی ۱۷ سال از هم‌ سن‌های خود جوان‌تر به نظر برسد.

به گزارش جام جم سرا به نقل از ایرنا- محققان دانشگاه سلطنتی لندن این تحقیقات را با حضور زنان ۲۵ تا ۴۵ ساله‌ای انجام دادند که به توصیه آن‌ها هر روز یک عدد سیب می‌خوردند. محققان با مقایسه داده‌ها، وضع سلامتی زنان را پس از ۲۵ سال بررسی کردند و متوجه شدند وجود تنها یک سیب در رژیم غذایی روزانه چه تاثیر شگرفی دارد.
محققان خاطر نشان کردند: وجود پلی فنول‌ها و فلاونوئید‌ها در این میوه که روندهای اکسیداتیو را در سلول‌ها منظم می‌کنند مهم‌ترین عاملی است که موجب تاثیر جوانی و سلامتی بخشی آن می‌شود. این آنتی اکسیدان‌ها موجب بهبود فعالیت قلب، کبد و لوزالمعده و نیز عادی سازی فعالیت روده و دفع سموم می‌شود و مسلما سلامتی داخلی، بر چهره انسان تاثیر می‌گذارد.
محققان که به اثر معجزه بخش سیب بر سلامتی و زیبایی زنان اطمینان دارند به همه توصیه می‌کنند این آزمایش جالب را انجام دهند تا در خصوص نتیجه مثبت آن متقاعد شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر