jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۰۶۱۸۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۷:۳۷

رییس کلانتری 104 عباس‌آباد از دستگیری دختری خبر داد که با ایجاد باند زورگیری، از خواهر و دوستانش سرقت می‌کرد.

دستگیری دختر زورگیر ساطور بدست!

سرهنگ حسین اسماعیل‌زاده گفت: ماموران کلانتری 104 عباس‌آباد در حین گشت‌زنی در محدوده حوزه استحفاظی خود ناگهان سه زن به نام‌های «فاطمه»، «مستانه» و «روناک» به ماموران مراجعه و پرده از راز یک زورگیری برداشتند.

وی با بیان اینکه «فاطمه» در اظهارات خود به ماموران اعلام کرد که به همراه دو دستش در منزل بودند که خواهر 24 ساله‌اش به نام «مهدیه» به همراه دو پسرغریبه اقدام به زورگیری از آنها کرده‌اند، گفت: این زن در اظهاراتش مدعی شد که خواهرش به همراه دو مرد غریبه با چاقو و ساطور به منزل وی مراجعه و پس از بستن دست و پای آنها، اقدام به ربودن مقادیری پول، طلا، مدارک و... کرد.

رییس کلانتری 104 عباس‌آباد با بیان اینکه در تحقیقات اولیه مشخص شد که «مهدیه» به شیشه اعتیاد دارد، اظهار کرد: برای به دام انداختن این سه زورگیر، طرح مهار در خیابان‌های اطراف محل سرقت توسط ماموران اجرایی و سزانجام «مهدیه» به همراه همدستانش دستگیر شد.

سرهنگ اسماعیل‌زاده با بیان اینکه آلات زورگیری از این افراد کشف شد، افزود: تحقیقات تکمیلی از این افراد ادامه دارد و این سه زورگیر به پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ تحویل داده شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۲
خب ! حالا ببینیم این زورگیران زن هم مثل زورگیران مرد اعدام می شوند یا نه!!!!!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر