jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۶۰۱۰۲۶   ۰۵ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۲

پژمان جمشیدی - بازیکن سابق تیم ملی فوتبال و باشگاه پرسپولیس - که در سریالی به کارگردانی سروش صحت بازی کرده است، در آستانه‌ی پخش این سریال از شبکه سه در یادداشتی به توضیح دلایل ایفای نقش خود در یک سریال تلویزیونی پرداخت.

جمشیدی علت بازی‌اش در سریال «پژمان» را توضیح داد

در متن یادداشت پژمان جمشیدی که به طور اختصاصی در اختیار  ایسنا قرار گرفته، آمده است:

»همه چیز این بار، خیلی زود جور نشد. راستش سه سالی می‌شود که ایده «پژمان» حوالی ذهنم می‌چرخید. سه سال یعنی دقیقا روزهایی که از فوتبال یا حداقل سطح اول ان کنار رفتم. این یکی خیلی زود اتفاق می‌افتد. از ستاره بودن تا از نظرها دور شدن، راه زیادی نیست. چشمت را که باز کنی، می‌بینی دیگر دور و برت انقدر شلوغ نیست. سر نخواستنت دعواست. زنگ خور تلفنت پایین آمده و انگار نه انگار که زمانی پرسپولیس یا حتی تیم ملی بودی.

من، پژمان جمشیدی مثل خیلی‌های دیگر همه اینها را به چشم دیده‌ام. رسیدن به آخر خط. پایان یک عشق خالص. بعد از بیست سال. از روزهایی که برای خودت مثل مجتبی محرمی، اسطوره داشتی و می‌ساختی تا همین چند سال آخری فوتبال. «پژمان» یکی از همین‌هاست. بخواهی یا نخواهی دوره‌ات تمام می شود. همه ان احساسات دوست داشتنی. نهایتا باید خاطراتت را قاب کنی بزنی به دیوار. از این بیشتر چیزی نصیبت نخواهد شد. روزهای فراموشی خیلی زود از راه می‌رسند.

این کابوس همه ماست. فوتبالیست‌های دیروز، امروز و البته فردا. ایده را همان سه سال پیش به پیمان قاسم خانی دوست داشتنی گفتم. آبان ماه پارسال بود که پیمان خبر داد شبکه سه قصه را پسندیده. از ته دل خوشحال شدم. مخصوصا وقتی شنیدم محسن چگینی عزیز قرار است فیلم را بسازد. سروش صحت هم شد کارگردان. با بچه‌های گروه غریبه نیستم. سال‌هاست هفته‌ای یک شب دور هم جمع می‌شویم و فوتبال بازی می‌کنیم. انها پژمان را خوب می شناسند. یعنی نه فقط من، که کاراکتر همین «پژمانی» که از همین فردا شب روی آنتن می‌رود. خسته، عصبی و کلافه در اخر خط شهرت. پیمان گفته بود که نقش اول «پژمان» را باید یک فوتبالیست بازی کند. یک روز هم به من گفت «بهتر است خودت بازی کنی، به من اعتماد کن». من هم اعتماد کرده‌ام. به برادران قاسم خانی که خیلی خیلی قبولشان دارم. ممنون همه‌شان هستم. از همه بازیگرانی که اجازه دادند من در کنارشان باشم. ادعایی نیست که کار من هم بازیگری نیست. من همان پژمان جمشیدی سابقم. عشق فوتبال با همان احساسات داغ قدیمی. فوتبال همه زندگی من است. شاید حتی چیزی بیش از زندگی. کاش «پژمان» کمی ما را یاد فوتبالیست‌های به آخر خط رسیده بیاندازد که کمی بیشتر حواسمان به انها باشد. این همه چیزی است که من و احتمالا همه گروه، آن را می‌خواهد.

با احترام به همه قدیمی‌های فوتبال و طرفدارانش اعم از آبی و قرمز و اهالی محترم هنر که بودن در کنار آنها همیشه باعث افتخار من است.

این کارو از طرف خودم تقدیم می‌کنم به همه اسطوره‌های دوران کودکیم که برای من هرگز فراموش نخواهند شد.

پژمان جمشیدی - 5 مهر 92»

پخش سریال «پژمان» به کارگردانی سروش صحت از شنبه - ششم مهر ماه - آغاز می‌شود.

مجموعه طنز «پژمان» در قالب 25 قسمت هر شب ساعت 20 و 45 دقیقه به روی آنتن می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر