jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۹۲۸۲۲ ۰۹ شهريور ۱۳۹۲  |  ۰۷:۱۰

تحقیقات نشان داده که افراد معمولا در طول زندگی خود دو میلیون کلمه را در قالب پیامک ارسال می‌کنند.

بر اساس تحقیقاتی که درباره ارسال پیامک توسط کاربران تلفن همراه انجام شده، اگر هر فرد در طول روز به طور میانگین چهار پیامک ارسال کند و هر پیامک شامل چهار کلمه باشد در هر سال ۳۰ هزار پیامک می‌فرستد.
به گزارش جام جم سرا به نقل از باشگاه خبرنگاران- برخی از افراد از زمان نوجوانی شروع به استفاده از تلفن همراه و ارسال پیامک می‌کنند، اگر در نظر بگیریم که آن‌ها از سنین جوانی تا هشتاد سالگی به این کار بپردازند این رقم به یک میلیون و ۹۹۳ هزار و ۲۰۰ کلمه می‌رسد. البته این آمار بر اساس استفاده آن‌ها از تلفن همراه همزمان با ۲۰ سالگی به بعد در نظر گرفته شده اما این روز‌ها بسیاری از افراد در‌‌ همان سنین خردسالی تلفن همراه دارند که این آمار برای آن‌ها چندین برابر می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر