jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۸۳۶۶۵   ۰۶ مرداد ۱۳۹۲  |  ۱۸:۵۳

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز از دستگیری شرور و اخاذ تحت تعقیب ، طی چندین مرحله کار عملیاتی گسترده از سوی ماموران این پلیس خبر داد.

دستگیری شرور و اخاذ تحت تعقیب

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ صادقی در تشریح این خبر گفت : در پی وصول پرونده شکایت «مجتبی –ص» مدیرعامل یک شرکت خصوصی مبنی بر اخاذی، تهدید و عدم تأمین جانی خود و خانواده اش توسط فردی شرور به نام «فرزاد» ، با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع بلافاصله شاکی به این پلیس دعوت و در خصوص جزئیات موضوع از وی تحقیق شد .

شاکی پرونده با حضور در پلیس اطلاعات گفت : این فرد با تهدید های مکرر از جمله تهدید به مرگ و ربایش اعضاء خانواده اش و پاشیدن اسید به صورت آنها تاکنون در چندین مرحله مبلغ 200 میلیون تومان وجه نقد به همراه یکدستگاه خودرو هیوندای آزارا از او دریافت کرده است و در چندین نوبت با مراجعه به درب منزل شاکی و تخریب دوربینهای مداربسته در حیاط منزل موجب رعب و وحشت خانواده وی شده است .

سرهنگ صادقی بیان داشت : پس از بررسی سوابق متهم و مشخص شدن این موضوع که وی دارای سابقه درگیری و شرارت ، خرید و فروش مواد روان گردان شیشه در یکی از استان های غربی و شرارت و درگیری در منطقه فردیس کرج می باشد بلافاصله اقدامات ویژه اطلاعاتی و مراقبتهای نامحسوس به منظور شناسایی محل اختفای وی صورت گرفت و از آنجائیکه متهم دارای مکان مشخصی نبود و دائما در حال جابجایی بود بنابراین کار شناسایی محل زندگی وی با خلل مواجه می شد .

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز افزود : کار شناسایی شرور متواری بدون وقفه و به صورت شبانه روزی ادامه داشت تا اینکه روز گذشته شاکی با مراجعه به پلیس اطلاعات بیان داشت که فرد شرور مجددا" تقاضای مبلغ 5 میلیون تومان وجه نقد را کرده و وی را تهدید نموده که در صورت عدم پرداخت مبلغ درخواستی یکی از فرزندان وی را گروگان خواهد گرفت .

سرهنگ صادقی در ادامه تصریح کرد : پلیس با توجه به سرنخهایی که به دست آورده بود قبل از اینکه متهم آخرین نقشه خود که همان اخاذی و یا گروگان گیری بود را پیاده کند موفق شد در تاریخ دوم مرداد ماه سال جاری محل اختفای این شرور را شناسایی و تحت محاصره قرار دهد .

وی گفت : متهم وقتی متوجه حضور ماموران شد قصد داشت با عربده کشی و جوسازی و مقاومت متواری شود اما با هوشیاری ماموران دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
عجب آدمی!!!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر