jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۷۶۳۶۹   ۱۲ تير ۱۳۹۲  |  ۲۰:۲۷

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اظهارات محمد جعفر کامبوزیا گفت: نمی‌دانم این آقا از کجا آمده ، به نظر می رسد که با این صحبت‌ها می‌خواهد خودش را مطرح کند.

دایی: نمی‌دانم این آقا از کجا آمده است


به گزارش فارس، علی دایی در مورد شرایط پرسپولیس گفت: از عملکرد بازیکنان رضایت دارم و خریدهای خوبی داشتیم و نفرات سال گذشته نیز عملکرد قابل رضایتی دارند.

وی در مورد صحبت‌های کامبوزیا علیه خودش عنوان کرد: نمی‌دانم این آقا از کجا آمده و می‌خواهد خودش را مطرح کند. رویانیان باید در پرسپولیس بماند تا تیم‌ ما در ادامه به نتیجه رسید.

دایی در مورد اینکه تأخیر لیگ آیا به آنها ضربه زده است اظهار داشت:‌ این مسئله مشکلی در کار ما ایجاد نمی‌کند و کار خود را با قدرت دنبال می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد صحبت با تیموریان گفت: این مسئله مطرح نیست که برای صحبت با تیمورمان بخواهیم واسطه بگذاریم. با این بازیکن دوست هستم و برای صحبت با او مشکلی نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر