jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۷۲۰۶۶   ۲۷ خرداد ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۵

مرد شرورکه هنگام زورگیری مرتکب قتل شده بود، از سوی ماموران کلانتری ونک شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مهر، ساعت 15 و30 دقیقه بیست و سوم خرداد ماموران کلانتری 145 ونک با دستور بازپرس شعبه 15 دادسرای ناحیه 3 ماموریت یافتند یکی از اراذل و اوباش سطح یک تهران به نام علی را در منطقه ده‌ونک دستگیر کنند.ماموران ابتدا پاتوق‌های متهم را شناسایی کرده و با همکاری پدر وی، برای دستگیری متهم وارد خانه‌شان شدند.پسر جوان که متوجه حضور ماموران شده بود، قصد درگیری و فرار داشت که قبل از هر اقدامی دستگیر شد.

از مخفیگاه متهم نیز یک کیف زنانه حاوی تعدادی تیر جنگی، چراغ قوه، ده‌ها سیمکارت، دو گوشی تلفن همراه و چاقو کشف شد.پس از دستگیری جوان شرور، تعدادی از اهالی محله با مراجعه به کلانتری،در شکایتی مدعی شدند وی برای آنها مزاحمت ایجاد می‌کند.

در تحقیقات تخصصی مشخص شد متهم هر شب همراه دوستانش در حاشیه بزرگراه چمران از شهروندانی که در حال تردد هستند، با سلاح گرم و سرد زورگیری کرده و چندی قبل یکی از طعمه‌هایش را که در برابرش مقاومت کرده، به قتل رسانده و جسدش را در کانال آب رها کرده است.

با تحقیقات مقدماتی، دستور قضایی صادر و شرور سابقه‌دار به پلیس اگاهی تهران منتقل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر