jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۶۳۱۸۸   ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۲۰:۴۴

ماموران انتظامی استان البرز یک باند زمین‌خواری را شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش جام‌جم، سردار گودرزی، فرمانده انتظامی استان البرز در جمع خبرنگاران گفت: چندی پیش نماینده حقوقی ستاد اجرائیات امام(ره) با حضور در مرجع قضایی کرج، از یک مرد به اتهام جعل سند یک قطعه زمین 13 هزار متری در گرمدره استان البرز که متعلق به این ستاد بوده، شکایت کرد.

با طرح این شکایت، ماموران پلیس‌‌ آگاهی استان البرز برای دستگیری مرد جاعل و همدستان احتمالی‌اش وارد عمل شدند تا این‌که مردی را در این رابطه دستگیر کردند.

گودرزی اضافه کرد: با انتقال متهم دستگیر شده به پلیس آگاهی و بازجویی از او، معلوم شد وی در زمینه جعل و کلاهبرداری فعالیت داشته و با پرداخت پول به یک کارمند بازنشسته اداره ثبت اسناد، وی را فریب داده و از او اطلاعات قطعه زمینی را که در اختیار ستاد اجرائیات امام خمینی (ره) بوده به دست آورده و با کمک همدستش و جعل سند آن در یک دفترخانه و پرداخت 22 میلیون تومان به صاحب آنجا، درصدد بودند این قطعه زمین را که سه میلیارد تومان ارزش داشته بفروشند که پیش از هر اقدامی ناکام ماندند.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: در پی اظهارات متهم، پنج مرد دیگر که با وی در جعل این قطعه زمین سه میلیارد تومانی همدست بودند، دستگیر شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر