jamejamsima
سیما ویژه امروز کد خبر: ۵۵۳۳۸۴ ۲۲ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۴:۰۷
مردی از جنس بلور در آی فیلم دیده می شود

فیلم سینمایی مردی از جنس بلور  به کارگردانی سعید سهیلی پنج شنبه شب ساعت 23:30 از شبکه ای فیلم در برنامه "شبی با سینمای ایران" پخش خواهد شد و  پس از آن سعید سهیلی در خصوص این فیلم صحبت خواهد کرد.

مردی از جنس بلور تولید سال 77 بوده که بازیگرانی چون ابوالفضل پورعرب، مهتاب کرامتی، مهتاج نجومی، علیرضا اوسیوند، فخری خوروش، سحر زکریا در آن حضور داشتند.این فیلم در خصوص فردی به نام کامران افشاری است که توسط فردی به نام رضا خدامردی که از فرماندهان جنگ بوده کشته می شود و خواهر او نیلوفر به ایران بازگشته و با حضور در دادگاه نامزد سابق خود را در لباس قاتل می بیند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر