jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۷۴۲۲   ۱۶ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۱:۰۸

رقابت رکابزنان در سی و سومین دوره رقابت های قاره کهن

ویزای ایرانی ها دقیقه 90 صادر شد

سی و سومین دوره رقابت های دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در دو بخش بانوان و آقایان، از فردا به میزبانی هندوستان آغاز می شود.

ویزای ایرانی ها دقیقه 90 صادر شد

به نقل از سایت فدراسیون دوچرخه سواری، سی و سومین دوره رقابت های دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیستمین دوره رقابتهای جوانان، از 17 الی 27 اسفند ماه سال جاری در بخش های (بانوان، آقایان و زیر 23 سال مردان) و در مواد پیست و جاده و در سطح یک اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری (UCI)، به میزبانی کشور هندوستان و در شهر "دهلی نو" برگزار می شود.
در این دوره از رقابتها، رکابزنان از تاریخ هفدهم الی بیست و یکم اسفند ماه در مواد پیست و از تاریخ 23 الی 27 در مواد جاده با یکدیگر به رقابت می پردازند.
گفتنی است با وجود کارشکنی های فراوان مسئولان برگزاری رقابت ها و مقامات هندی، روادید رکابزنان کشورمان شب گذشته صادر شد. براین اساس، ( بهنام خسروشاهی، محمود و محمد پراش، حسنعلی ورپشتی، فرزین عرب) به عنوان رکابزن و مصطفی چایچی مدیر تیم های ملی، حسین پراش مربی سرعت و اسماعیل زینعلی به عنوان مکانسین در قالب نخستین گروه رکابزنان اعزامی راهی هندوستان شدند.
همچنین زهرا خسروشاهی نیز به عنوان تنها بانوی ملی پوش رکابزن کشورمان در این گروه حضور دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر