jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۷۱۲۶   ۱۵ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۴:۵۶

سرمربی تیم ملی 20 اسفند به تهران بر می گردد و در جلسه ای با فدراسیون نشینان در مورد برنامه اردوی ملی پوشان گفتگو می کند.

کروش  برای لژیونر جدید مذاکره می کند


محمد نبی، سرپرست تیم ملی این خبر را تأیید کرد گویا کروش در سفرش به جز ملاقات با دانیال داوری و مسعود شجاعی با لژیونری جدید ملاقات خواهد کرد گویا این مربی عملکرد این لژیونر را از نزدیک بررسی می کند و در صورت رضایت از عملکرد او در مورد مهیا کردن شرایط برای حضورش در جمع ملی پوشان با مسئولان تیم ملی صحبت خواهد کرد.
کروش در حال حاضر در آلمان به سر می برد و در حال مذاکره با دانیال داوری است.
به جز اردوی تیم ملی در امارات در ایام نوروز ملی پوشان بهار سال آینده اردویی دیگر برگزار می کنند.
28 اسفند طبق برنامه از پیش تعیین شده تیم ملی برای اردوی یک هفته ای راهی دوبی می شود چراکه تیم ملی کشورمان چهارم فروردین به کویت می رود و باید ششم فروردین رو درروی این تیم بازی کند پس از آن اعضای تیم ملی به تهران بر می گردند و بازیکنان برای ادامه مسابقات باشگاهی در اختیار تیم های خود قرار می گیرند.
اما این تمام برنامه های تیم ملی در بهار 1392 نیست چراکه خردادماه ملی پوشان مسابقات مقدماتی جام جهانی را در پیش دارند از این رو اواسط اردیبهشت اردویی برگزار می کنند و گویا لژیونرها با توجه به روزهای فیفا می توانند در این سه دیدار مقدماتی جام جهانی به تیم ملی را همراهی کنند و در اردو نیز همراه دیگران ملی پوشان باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر