jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۴۲۳۳   ۰۷ اسفند ۱۳۹۱  |  ۰۹:۱۰

اسکی آلپاین در فصل 91

دربندسر در قرق دربندسری ها

نخستین مسابقه از هفته پایانی لیگ بین‌الملل اسکی آلپاین فصل 91 در رشته مارپیچ کوچک با قهرمانی دو اسکی‌باز باشگاه مس آذربایجان همراه شد.محمد کیادربندسری و فاطمه کیادربندسری از برترین های این دوره در پیست دربندسر بودند.

دربندسر در قرق دربندسری ها

نخستین مسابقه از هفته پایانی لیگ بین‌الملل اسکی آلپاین فصل 91 در رشته مارپیچ کوچک و در پیست اسکی بین‌المللی دربندسر با قهرمانی محمد کیادربندسری و فاطمه کیادربندسری دو اسکی‌باز باشگاه مس آذربایجان پیگیری شد.

در این رقابتها که زیر نظر فدراسیون جهانی اسکی و در رشته مارپیچ کوچک با حضور اسکی بازان لتونی و یونان برگزار شد، نفرات برتر این چنین معرفی شدند:

آقایان:
1- محمد کیادربندسری باشگاه مس آذربایجان
2- مارتینس اونسکالیس لتونی
3- حسین ساوه شمشکی مس آذربایجان

بانوان:
1- فاطمه کیادربندسری مس آذربایجان
2- مرجان کلهر مس آذربایجان
3- فروغ عباسی لیلیوم

این مسابقات امروز (دوشنبه) با برگزاری رقابتهای مارپیج کوچک در دربندسر و روز سه‌شنبه در پیست شمشک در همین رشته به پایان می‌رسد که در آخرین مسابقه برترین اسکی بازان لیگ فصل و باشگاه آن معرفی خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها