jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۱۱۱۰   ۲۸ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۲:۲۶

درباره خداحافظی ترکی نظری ندارم

رفیعی: دیگر نمی‌خواهم به گذشته بازگردم

داور سابق لیگ برتری که سال گذشته به خاطر انتقادهای فراوان تصمیم به خداحافظی گرفته بود در خصوص کناره گیری محسن ترکی گفت: هر تصمیمی به شرایط خود باز می گردد و من نظری درباره ترکی ندارم.

رفیعی:  دیگر نمی‌خواهم به گذشته بازگردم

محمود رفیعی در گفتگو با مهر ضمن بیان این مطلب افزود: در این باره باید از مسئولان فدراسیون و کمیته داوران پرسید. من مسئول تصمیم ترکی نیستم و در این باره هم نظری ندارم!

وی که بعد از اتفاقات حاشیه‌ای دیدار سال گذشته تیم‌های پرسپولیس و داماش ناگهان اعلام خداحافظی از داوری در لیگ برتر کرد در خصوص این که ترکی هم راه وی را پیشه کرده است، عنوان کرد: خیلی علاقه‌ای ندارم به این مسایل ورود کنم. بعضی وقت‌ها به عنوان ناظر داوری فعال هستم ولی تقریبا از مسایل دور هستم و هر از گاهی با فدراسیون و هیات فوتبال در تماس هستم برای همین نمی‌خواهم نظری درباره این اتفاقات داشته باشم.

رفیعی در پاسخ به این پرسش که هنوز هم فکر می کند که در آن زمان تصمیم درستی گرفته بود، یادآور شد: دیگر نمی خواهم به گذشته بازگردم. هر تصمیمی به شرایط زمانی خودش باز می گردد. من فعلا به مدرسه می روم و در آرامش زندگی می کنم به همین خاطر از شرایطی که دارم راضی هستم.

داور سابق لیگ برتری درباره اینکه به محسن ترکی چه توصیه‌‌ای دارد، گفت: به این سوال شما الآن پاسخ نمی دهم ولی یک ماه بعد در این باره می توانم نظر بدهم.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها