jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۵۱۹۰۶۷   ۰۸ آذر ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۵

کنسرت قیامت عشق همزمان با ماه محرم و با موضوع عاشورا در قالب یک نمایش‌واره از سوی گروه کر نامیرا امروز نخستین اجرای خود را در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌کند.

به گزارش جام‌جم، فرزاد هوشیار مدیرعامل برج میلاد تهران با بیان این مطلب گفت: این کنسرت طی نمایش‌واره‌ای تحت‌عنوان «قیامت عشق» با روایتی متفاوت از حماسه عاشورا و با اجرای کر نامیرا که از آثار فاخر است از هشتم تا دهم و سیزدهم تا هفدهم آذر ساعت 20 هر شب روی صحنه می‌رود. وی افزود: کنسرت قیامت عشق روایتگر نویسنده‌ای است که به گذشته سفر می‌کند و به خاک کربلا می‌رسد.

به گفته هوشیار، این کار گویندگی‌هایی نیز دارد که ضبط شده و مخاطب به صورت بصری نیز می‌تواند با اجرا ارتباط برقرار کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها