jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۵۱۹۰۶۷   ۰۸ آذر ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۵

کنسرت قیامت عشق همزمان با ماه محرم و با موضوع عاشورا در قالب یک نمایش‌واره از سوی گروه کر نامیرا امروز نخستین اجرای خود را در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌کند.

به گزارش جام‌جم، فرزاد هوشیار مدیرعامل برج میلاد تهران با بیان این مطلب گفت: این کنسرت طی نمایش‌واره‌ای تحت‌عنوان «قیامت عشق» با روایتی متفاوت از حماسه عاشورا و با اجرای کر نامیرا که از آثار فاخر است از هشتم تا دهم و سیزدهم تا هفدهم آذر ساعت 20 هر شب روی صحنه می‌رود. وی افزود: کنسرت قیامت عشق روایتگر نویسنده‌ای است که به گذشته سفر می‌کند و به خاک کربلا می‌رسد.

به گفته هوشیار، این کار گویندگی‌هایی نیز دارد که ضبط شده و مخاطب به صورت بصری نیز می‌تواند با اجرا ارتباط برقرار کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها