jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۴۸۵۹۶۷ ۱۹ تير ۱۳۹۱  |  ۱۰:۳۳

وزیر کشور برای دیدار و گفتگو با مقامات عالی رتبه ارمنستان صبح امروز دوشنبه عازم ایروان شد.

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مصطفی محمد نجار وزیر کشور در این دیدار دو روزه با سرج سرکسیان رئیس جمهور، رئیس مجلس، وزرای مدیریت منطقه ای، انرژی و منابع طبیعی، وضعیت فوق العاده و رئیس پلیس ارمنستان دیدار و گفتگو خواهد کرد.

تبادل نظر و گفتگو در خصوص توسعه همکاریهای امنیتی و انتظامی مبارزه با مواد مخدر، جرائم سازمان یافته و مدیریت بحران و گسترش مناسبات و مبادلات مرزی و استانی از محورهای اصلی این دیدارها می باشد.

گفتنی است در آستانه سفر وزیر کشور، علی عبداللهی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور نیز روز شنبه در راس هیاتی وارد ایروان شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

تصویر شهید حسن تهرانی مقدم و شهید قاسم سلیمانی را که کنار هم نگاه می‌کنی چیزی از عمق چشمان هر دوی آنها یقه‌ات را می‌گیرد؛ حسی بین دلبستگی و رهایی. حالی بین بودن و نبودن. جایی بین زمین و آسمان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر