jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۱۲۵۳   ۱۹ دی ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۳

شایعه‌ استعفای رئیس ‌کل بانک مرکزی که به طور گسترده‌ای در محافل بانکی و رسانه‌ای پیچیده، با تکذیب مسوولان این بانک مواجه شد.

به گزارش ایسنا، حضور نیافتن محمود بهمنی در جلسه دیروز صبح مجلس شورای اسلامی که با انتقاد نایب ‌رئیس اول مجلس هم روبه‌رو شد، گمانه‌زنی درباره شایعه استعفا را افزایش داده بود.پیش از این بهمنی هنگامی که با سوال‌هایی درباره شایعه استعفایش مواجه می‌شد به رسانه‌ها پاسخ می‌داد که مشکلی با این موضوع ندارد و برای کناره‌گیری آماده است.وی در جلسه‌ای که چندی پیش با اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران داشت، در واکنش به برکناری خود تاکید کرده بود در این شرایط کسی پیدا نمی‌شود که این مسوولیت خطیر را برعهده بگیرد و در صورتی که کسی داوطلب شود خودش مراحل اداری را برای او انجام خواهد داد!

بنا بر برخی شنیده‌ها، تصمیم به تغییر رئیس‌ کل بانک مرکزی قرار بوده در جلسه هفته گذشته مجمع بانک مرکزی عملی شود، اما به دلیل برخی حساسیت‌های بین‌المللی این کار در هفته گذشته انجام نشد.

در همین زمینه ابراهیم درویشی، معاون نظارت بانک مرکزی گفت: آقای بهمنی با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند و هر کس این خبر غلط را مطرح کرده، اشتباه کرده است.روابط عمومی و دفتر رئیس کل بانک مرکزی نیز اخبار منتشره مبنی بر استعفای بهمنی را تلویحا تکذیب کرده‌اند. به گزارش مهر، روابط عمومی این بانک با تاکید بر این که استعفای بهمنی شایعه است، گفت: این اخبار را ما نیز از رسانه‌ها شنیده‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر