jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۴۱۸۰   ۱۳ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۸

یک شهروند از اصفهان: چرا حق جذب و فوق‌العاده فرهنگیان را همانند دیگر کارمندان محاسبه و پرداخت نمی‌کنند؟

محمدی از وائین شهریار: محل تردد دانش‌آموزان در بلوار امام خمینی وائین شهریار به علت نبود دست‌انداز و پل عابر پیاده و همچنین سرعت زیاد خودروهای عبوری بسیار خطرناک است، بنابراین از شهرداری منطقه برای رفع این معضل درخواست رسیدگی داریم.

متشرعی از مشهد: ای کاش مسوولان اتوبوسرانی مشهد قیمت بلیت اتوبوس‌های درونشهری را یک مقدار کمتر می‌کردند تا فشاری بر مردم و زائران وارد نشود.

ناصری از اصفهان: وزارت بهداشت برای درمان بیماران بیماری‌های خاص شرایطی را مهیا کند تا آنها بتوانند از پس هزینه‌های سنگین بیماری خود برآیند.

کشانی: ای کاش مسوولان هنگام پرداخت یارانه‌ها زمان را بیشتر مدنظر قرار می‌دادند.

یک شهروند از اهواز: دبیرستان تیزهوشان طلایه‌داران اهواز با وجود دولتی بودن مبلغ 900 هزار تومان بابت هزینه‌های خود از دانش‌آموزان طلب کرده است.چرا؟

باقری از قم: آیا مسوولان راهنمایی و رانندگی برای افزایش جریمه‌ها، وضعیت قشر پایین‌دست جامعه که مجبورند با رانندگی امورات خود را بگذرانند، در نظر گرفته‌اند؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر