jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۴۳۵۰۴۷   ۲۵ مهر ۱۳۹۰  |  ۱۴:۱۲

از 27 مهر ماه برگزار می‌شود:

تهران و جشنواره گل‌های پاییزی

سومین نمایشگاه فصلی گل و گیاه تهران و جشنواره گل های پاییزی از 27 مهر تا اول آبان ماه جاری از ساعت 10 صبح تا 20 در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری واقع در بوستان گفتگو پذیرای علاقمندان خواهد بود.

به گزارش جام جم آنلاین، مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تهران زمان افتتاح این نمایشگاه را چهارشنبه هفته جاری و با حضور شهردار  و اعضای شورای شهر تهران اعلام کرد.

وی افزود: 150 تولیدکننده داخلی در 200 غرفه آخرین اقلام گیاهی و تولیدی خود را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

" در این نمایشگاه 120 غرفه عرضه مستقیم گل و گیاه نیز راه اندازی شده که شهروندان می توانند گیاهان مورد نیاز خود را با 30 درصد زیر قیمت سطح شهر خریداری کنند.  "

علی محمد مختاری همچنین از حضور کاروان های گل و گیاه در سطح شهر طی پنج روز برگزاری سومین نمایشگاه فصلی گل و گیاه و جشنواره گل های پاییزی خبر داد.

 وی گفت : این کاروان ها از 27 مهرماه جاری تا اول آبان از ساعت 9 صبح تا دو  بعدازظهر در شهر می چرخند و ضمن اطلاع رسانی در خصوص نمایشگاه ، شرایطی فراهم می کنند تا شهروندانی که به هر دلیل امکان و فرصت بازدید از نمایشگاه را ندارند بتوانند از تماشای کاروان گل و گیاه لذت ببرند.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تهران از تلاش مدیریت شهری برای راه اندازی چهار نمایشگاه و فروشگاه دائمی عرضه گل و گیاه در چهار نقطه پایتخت ، خبر داد.

وی تصریح کرد: عملیات اجرایی احداث اولین نمایشگاه و فروشگاه دائمی عرضه گل وگیاه واقع در جنوب شرقی تهران در حال انجام است و تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

پوران محمدی - خبرنگار گروه اجتماعی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر