jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۶۵۰۶۳   ۱۵ آبان ۱۳۸۹  |  ۱۸:۵۲

"رادیوها روشن" کاری جدید از گروه جامعه رادیو ایران است که عصر پنجشنبه ها از ساعت 17:10 الی 19 با گویندگی حوریه صداقتی و اردشیر منظم پخش می شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رادیو ایران، محمد رحمان نظام اسلامی مدیر گروه ایران و جامعه در خصوص این برنامه گفت: رادیوها روشن تلاشی از سوی همکاران گروه ایران و جامعه برای ایجاد فضایی شاد و مفرح در عصر روزهای پنجشنبه است. در این برنامه که با رویکرد طنز است، سعی می شود دقایقی همراه با لبخند برای مخاطبان به ارمغان آورده شود.

تقویم طنز،  معرفی و بیان ضرب المثل های ایرانی، شعر طنز،  بررسی رسانه های طنز، مطرح کردن حاشیه های ورزشی و پخش تلفن های مردمی از مهم ترین بخشهای این برنامه است.

حسین عارفی تهیه کننده و سردبیر این برنامه و محمد علی نوروزی نژاد نویسندگی آن را برعهده دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر