jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۶۴۸۹۳   ۱۲ آبان ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۰

دیلی میل:‌ قدیمی‌ترین فریزر انگلیس با 58 سال سن هنوز مثل روز اولش کار می‌کند و نشانه‌ای از خراب شدن بروز نداده است.صاحب این دستگاه که معلم بازنشسته پیانو است سال 1952 زمانی که در مالزی زندگی می‌کرد این وسیله را خریداری کرده و از آن زمان فریزر جان سخت که از کارخانه جنرال الکتریک است هنوز به خوبی کار می‌کند.

خانم استاگدل 89 ساله که اهل آکسفورد است مدعی شده که این وسیله هرگز برای تعمیر فرستاده نشده و حتی یک قطعه آن نیز احتیاج به تعویض پیدا نکرده است.

فریزر خوش ساخت و سفید رنگ فوق در تمامی این سال‌ها که صاحبانش به خاطر نوع کارشان دور دنیا زندگی کرده‌اند همراه آنان سفر کرده و اکنون در منزلشان در انگلیس ساکن شده است و آنها همچنان از آن استفاده می‌کنند.

نداشتن چراغ داخلی و حتی جایی برای نگهداری یخ و تخم مرغ از کمبودهایی است که وسیله فوق نسبت به نوع جدیدتر خود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر