jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۲۴۳۲۸   ۰۵ ارديبهشت ۱۳۸۹  |  ۱۹:۲۲

کامپیوترهای تولیدی Alienware را همه بازی‌خورها می‌شناسند. سیستم‌های معمولی الین‌ور3 برابر حداکثر توان خرید کامپیوتر ما است. می‌توان یک سیستم معمولی سه ساله را به استانداردهای Alienware نزدیک کرد.

برنامه کوچکی به‌نام GameGain وجود دارد که می‌تواند تنظیمات کامپیوتر شما را به‌گونه‌ای بهینه‌سازی کند که بازی‌ها را بیشتر از حد تصور بتوانید خوب بازی کنید.

GameGain پیش از انجام عملیاتش، تنها سه سوال می‌پرسد: سیستم عامل، پردازنده و سرعت مورد نیاز. برای این‌که سرعت کامپیوتر خود را به‌حالت Fastest برسانید، باید این نرم‌افزار را بخرید اما نگارش رایگان آن سرعت کامپیوتر را زیاد می‌کند.

بعد از پاسخ دادن به سه سوال، گزینه Go را بزنید تا تحلیل سیستم‌تان آغاز شود. GameGain‌ گارانتی کرده است که با این نرم‌افزار تعداد فریم‌ها بر ثانیه در بازی سنگینی چون  Elder Scrolls IV‌ را دوبرابر می‌کند.

بعد از یکی‌دو دقیقه پیغامی مبنی بر راه‌اندازی مجدد سیستم به‌شما نشان می‌دهد. اگر نتیجه مورد نظر خوشایند نبود، می‌توانید از طریق دکمه Restore تنظیمات خود را به سر جای اول برگردانید. برای دانلود این نرم‌افزار به لینک زیر بروید:

http://tinyurl.com/click278trick1

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر