Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۲۴۳۲۸ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۸۹  |  ۱۹:۲۲

کامپیوترهای تولیدی Alienware را همه بازی‌خورها می‌شناسند. سیستم‌های معمولی الین‌ور3 برابر حداکثر توان خرید کامپیوتر ما است. می‌توان یک سیستم معمولی سه ساله را به استانداردهای Alienware نزدیک کرد.

برنامه کوچکی به‌نام GameGain وجود دارد که می‌تواند تنظیمات کامپیوتر شما را به‌گونه‌ای بهینه‌سازی کند که بازی‌ها را بیشتر از حد تصور بتوانید خوب بازی کنید.

GameGain پیش از انجام عملیاتش، تنها سه سوال می‌پرسد: سیستم عامل، پردازنده و سرعت مورد نیاز. برای این‌که سرعت کامپیوتر خود را به‌حالت Fastest برسانید، باید این نرم‌افزار را بخرید اما نگارش رایگان آن سرعت کامپیوتر را زیاد می‌کند.

بعد از پاسخ دادن به سه سوال، گزینه Go را بزنید تا تحلیل سیستم‌تان آغاز شود. GameGain‌ گارانتی کرده است که با این نرم‌افزار تعداد فریم‌ها بر ثانیه در بازی سنگینی چون  Elder Scrolls IV‌ را دوبرابر می‌کند.

بعد از یکی‌دو دقیقه پیغامی مبنی بر راه‌اندازی مجدد سیستم به‌شما نشان می‌دهد. اگر نتیجه مورد نظر خوشایند نبود، می‌توانید از طریق دکمه Restore تنظیمات خود را به سر جای اول برگردانید. برای دانلود این نرم‌افزار به لینک زیر بروید:

http://tinyurl.com/click278trick1

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر