jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۱۲۸۴۴   ۳۰ بهمن ۱۳۸۸  |  ۱۹:۵۹

در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان

یک تن مواد مخدر در میرجاوه کشف شد

فرمانده هنگ مرزی میرجاوه از کشف قریب به یک تن موادمخدر در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر در نقطه صفر مرزی خبر داد.

به گزارش مهر در زاهدان، سرهنگ حسن شجاعی نسب با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه و مقابله بی امان با اشرار و قاچاقچیان مسلح موادمخدر، مأموران این هنگ در پی کسب خبری از مردم و مرزنشینان غیور منطقه مبنی بر قصد ورود مواد مخدر به داخل کشور از مرز پاکستان سریعاً وارد عمل شده و اقدامات گسترده اطلاعاتی و عملیاتی را آغاز کردند.

فرمانده هنگ مرزی میرجاوه افزود: پس از چند روز اقدامات گسترده اطلاعاتی و شناسایی محورهای احتمالی تردد قاچاقچیان در مناطقی از مرز، مأموران با انجام اقدامات عملیاتی و اجرای کمین، به یک دستگاه خودرو قاچاقچیان برخورد کردند و در یک درگیری مسلحانه موفق شدند این خودرو را متوقف کنند.

وی اضافه کرد: قاچاقچیان با به جا گذاشتن سلاح و مهمات و مواد مخدر به همراه یک دستگاه خودرو به آن سوی مرز متواری شدند.

شجاعی نسب عنوان کرد: مأموران در پاکسازی منطقه درگیری موفق شدند، 935 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را که در بسته های 10 کیلویی بسته بندی شده بود، از یک دستگاه خودرو قاچاقچیان به همراه مقادیری سلاح و مهمات کشف و ضبط کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر