jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۸۱۸   ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۹

گروه شهرستان‌ها: تعلل اداره راه و ترابری و مسوولان دیگر در تعریض و تجهیز کمربندی اصلی ورامین که از میدان ولیعصر(عج) تا میدان بسیج امتداد دارد، شب گذشته باز هم حادثه آفرید و جان یک شهروند را گرفت. ساعت 20 و 15 دقیقه دوشنبه‌شب، بی‌احتیاطی راننده کامیون آتسو باعث شد تا قربانعلی تاجیک، راننده کامیون میکسر (بونکر) در دم جان بسپارد.افسر راهور، مسوول پرونده این سانحه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: کامیون آتسو از غرب به شرق در حرکت بود و قصد داشت به سمت پاکدشت دور بزند که به دلیل بی‌احتیاطی راننده، با کامیون میکسری که از شرق به غرب و در مسیر قانونی‌اش در حرکت بود، برخورد کرد.سروان محمد سهیلی افزود: عدم رعایت حق‌تقدم از سوی راننده آتسو بدون پلاک، باعث شد که مرگ یکی از همشهریان رقم بخورد.

وی راننده آتسو را مقصر صددرصد این حادثه دانست و خاطرنشان کرد: مسوولان مربوط باید هرچه سریع‌تر این کمربندی پرتردد را ساماندهی کنند.

کمربندی اصلی و پرتردد شهر ورامین که طرح تعریض آن از حدود 4 سال پیش آغاز شده، مدت‌ها در کشمکش تعریض توسط اداره راه و ترابری و شهرداری ورامین بود و با این که سر آخر، مسوول این طرح، راه و ترابری شناخته شد، اما پس از این کشمکش‌ها، آنچه که مردم را آزار می‌دهد، روند کند تعریض و تجهیز کمربندی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر
نظرسنجی بیشتر
پیش بینی شما از نتیجه دربی استقلال و پرسپولیس ؟
برد استقلال
برد پرسپولیس
تساوی