jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۸۱۸ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۹

گروه شهرستان‌ها: تعلل اداره راه و ترابری و مسوولان دیگر در تعریض و تجهیز کمربندی اصلی ورامین که از میدان ولیعصر(عج) تا میدان بسیج امتداد دارد، شب گذشته باز هم حادثه آفرید و جان یک شهروند را گرفت. ساعت 20 و 15 دقیقه دوشنبه‌شب، بی‌احتیاطی راننده کامیون آتسو باعث شد تا قربانعلی تاجیک، راننده کامیون میکسر (بونکر) در دم جان بسپارد.افسر راهور، مسوول پرونده این سانحه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: کامیون آتسو از غرب به شرق در حرکت بود و قصد داشت به سمت پاکدشت دور بزند که به دلیل بی‌احتیاطی راننده، با کامیون میکسری که از شرق به غرب و در مسیر قانونی‌اش در حرکت بود، برخورد کرد.سروان محمد سهیلی افزود: عدم رعایت حق‌تقدم از سوی راننده آتسو بدون پلاک، باعث شد که مرگ یکی از همشهریان رقم بخورد.

وی راننده آتسو را مقصر صددرصد این حادثه دانست و خاطرنشان کرد: مسوولان مربوط باید هرچه سریع‌تر این کمربندی پرتردد را ساماندهی کنند.

کمربندی اصلی و پرتردد شهر ورامین که طرح تعریض آن از حدود 4 سال پیش آغاز شده، مدت‌ها در کشمکش تعریض توسط اداره راه و ترابری و شهرداری ورامین بود و با این که سر آخر، مسوول این طرح، راه و ترابری شناخته شد، اما پس از این کشمکش‌ها، آنچه که مردم را آزار می‌دهد، روند کند تعریض و تجهیز کمربندی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر