jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۲۸۷۹۲۴   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۱:۴۹

در پنجمین مرحله تور دوچرخه‌سواری آذربایجان

احد کاظمی صاحب پیراهن طلایی شد

در پنجمین مرحله تور دوچرخه‌سواری آذربایجان احد کاظمی از تیم پتروشیمی تبریز با زمان 16 ساعت و 51 دقیقه در صدر است و پیراهن طلایی را بر تن می‌کند. حسین عسگری هم‌تیمی وی با 20 ثانیه اختلاف در جای دوم است و قادر میزبانی با زمان 16 ساعت و 52 دقیقه مکان سوم را به خود اختصاص داده است.

به گزارش ایسنا، این مرحله از بیست و چهارمین دوره تور بین‌المللی آذربایجان به مسافت 145 کیلومتر در مسیر جلفا به کلیبر برگزار شد که در پایان قادر میزبانی از تیم پتروشیمی تبریز با زمان 4 ساعت و 33 دقیقه و 9 ثانیه قهرمان شد. امیر زرگری از تیم دانشگاه آزاد با زمان 4 ساعت و 33 دقیقه و 15 ثانیه در جای دوم ایستاد. رسول براتی از تیم مس کرمان با زمان 4 ساعت و 33 دقیقه و 16 ثانیه در جای سوم ایستاد.

بدین ترتیب تا پایان پنج مرحله برگزاری تور آذربایجان در رده‌بندی مجموع انفرادی احد کاظمی از تیم پتروشیمی تبریز با زمان 16 ساعت و 51 دقیقه در صدر است و پیراهن طلایی را بر تن می‌کند. حسین عسگری هم‌تیمی وی با 20 ثانیه اختلاف در جای دوم است. قادر میزبانی با زمان 16 ساعت و 52 دقیقه مکان سوم را به خود اختصاص داده است.

در رده‌بندی مجموع امتیازی بهنام خسروشاهی از تیم نیروی زمینی ارتش با 28 امتیاز صدرنشین است و پیراهن امتیازی را بر تن می‌کند. در این رده‌بندی مهدی سهرابی از تیم پتروشیمی تبریز با 13 و حمید شیری از تیم ترافیک تهران با 11 امتیاز در مکان‌های دوم و سوم قرار دارند.

در رده‌بندی مجموع کوهستان امیر زرگری از تیم دانشگاه آزاد با 12 امتیاز صدرنشین است و پیراهن کوهستان را بر تن می‌کند. قادر میزبانی با 8 امتیاز دوم است.

در رده‌بندی مجموع تیمی، تیم پتروشیمی تبریز با زمان 50 ساعت و 33 دقیقه و 24 ثانیه صدرنشین است. تیم فولاد گستر تبریز با زمان 50 ساعت و 47 دقیقه و 28 ثانیه در جای دوم قرار دارد. تیم دانشگاه آزاد با زمان 50 ساعت و 50 دقیقه و 9 ثانیه مکان سوم را به خود اختصاص داده است.

آخرین مرحله این تور فردا به مسافت 165 کیلومتر در مسیر کلیبر به تبریز برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.